IОО. Edward Dwurnik, “Dęblin”, 2007

Opis pozycji: olej, płótno, 55×46 cm. Sygnowany na odwrociu “Nr. IX 1372 3783”.
Praca zakupiona w pracowni artysty.

Cena wywoławcza: 40000
Estymacja: 60000 – 80000

Kategoria: Product ID: 26692

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „IОО. Edward Dwurnik, “Dęblin”, 2007”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *