Skip to content Skip to footer

Jak licytować na aukcji?

Osobiście

Nasze aukcje najczęściej odbywają się w siedzibie galerii przy ul. Mazowieckiej 11 w Warszawie. Po przyjściu na miejsce wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i odebrać numer aukcyjny. Cenę danej pracy zgłaszasz poprzez podniesienie swojego numeru. Licytacja stacjonarnie pozwala na pełne doświadczenie uroku aukcji, porozmawianie z innymi licytującymi oraz spędzenie czasu w miłej atmosferze. Pracę odebrać można tuż po jej opłaceniu lub później – zależnie od potrzeby. Serdecznie zapraszamy!

On-line

Aukcje on-line organizujemy za pośrednictwem serwisów OneBid oraz ArtInfo. W przypadku licytacji zdalnej należy zarejestrować się w danym serwisie. Cenę zgłasza się poprzez kliknięcie przycisku. Licytacja zdalna pozwala na kupno wymarzonej pracy z dowolnego zakątka świata. Warto natomiast zadbać o dobre połączenie z internetem. Wylicytowaną pracę możemy wysłać kurierem, ale jest też możliwość odbioru osobistego.

Telefonicznie

Jeśli chcesz licytować telefonicznie, wystarczy skontaktować się z nami mailowo na adres biuro@mazowieckidomaukcyjny.pl lub telefonicznie pod numerem 501 825 656 lub 504 107 484. W trakcie aukcji zadzwonimy do Ciebie i na bieżąco będziemy informować o przebiegu licytacji i statusie wybranego dzieła. Ta forma wzięcia udziału w aukcji pozwala na intensywne doświadczenie aukcyjne, jednak bez fizycznej obecności na sali. Pracę będzie można odebrać w naszej siedzibie lub otrzymać kurierem.

Zlecenie i limit

Aby złożyć zlecenie na daną pracę i ustalić limit, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Wiadomość powinna zawierać Twoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, numer telefonu, mail) oraz tytuł dzieła i maksymalną kwotę. W trakcie licytacji nasz zespół zadba o to, żeby wylicytować dla Ciebie wybrane dzieło (oczywiście w ramach limitu). To dobra opcja dla osób, które nie mają możliwości brać udziału w aukcji w czasie rzeczywistym. Pracę odbierzesz w naszej siedzibie lub wyślemy ją kurierem.