Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Teutsch Gallery to nie tylko miejsce, to idea. To przestrzeń, w której sztuka staje się żywym wyrazem emocji, idei i piękna. Dołącz do nas, by tworzyć i dzielić się swoją pasją do sztuki. Razem budujemy przestrzeń, w której każdy może znaleźć coś wyjątkowego i inspirującego. Zapraszamy do Teutsch Gallery – przestrzeni sztuki i wyrazu!

Nieustannie dążymy do tego, aby sztuka współczesna była dostępna dla wszystkich i była inspiracją do twórczego myślenia i wyrażania siebie. Nasze wydarzenia “Promocja Sztuki Współczesnej” to nie tylko okazja do oglądania dzieł sztuki, ale przede wszystkim platforma do tworzenia i dzielenia się pasją do sztuki współczesnej. Dołącz do nas, by razem tworzyć przestrzeń kreatywności, inspiracji i wyrazu artystycznego.

Jeżeli uda Ci się wylicytować obiekt zapłać za niego w ciągu 14 dni od dnia aukcji. Przyjmujemy płatności gotówką, kartą albo przelewem na numer konta wskazany na fakturze, którą otrzymasz od naszego pracownika. Pamiętaj, że do ceny młotkowej doliczana jest opłata aukcyjna w wysokości 20% oraz w niektórych wypadkach również opłata z tytułu tzw. droit de suite w wysokości 5%.