Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki99. Alicja Kappa, W dolinie słońca, 2021 99. Alicja Kappa, W dolinie słońca, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm sygnowany p.d.: A.Kappa, sygnowany na odwrociu: A.Kappa| 2021r.| 2. Cena wywoławcza: 4500 3. Cena końcowa: 0 SKU: 3da5df811b8c Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25587