95. Krzysztof Kokoryn - Bomba band, 2021

CENA WYWOŁAWCZA: 6 000

ESTYMACJA: 8 000 – 10 000

olej, płótno, 100 x 70 cm w oprawie 106 x 76 cm

sygnowany p.d.: K.Koko 2021

droit de suite