93. Tomasz Sętowski, Wzywając księżyc
1. Opis pozycji: olej, płótno, 40 x 30 cm, w oprawie 71 x 60,5 cm
sygnowany p.d.:T.Sętowski, sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Wzywając księżyc’|olej, płótno| 40 x 30 cm|Tomek Sętowski|
2. Cena wywoławcza: 26000
3. Cena końcowa: 46000