Strona głównaAukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej9. Krzysztof Kargol, Jej twarz, 2021 9. Krzysztof Kargol, Jej twarz, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 50 x 50 cm 2. Cena wywoławcza: 1 3. Cena końcowa: 350 SKU: 3e8a5a3d2708 Kategoria: Aukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej Product ID: 25133