88. Roman Opałka, Henryk, 1979

1. Opis pozycji: litografia, papier 26 x 31 cm (zadruk), 32 x 35,5 cm (wymiar arkusza)

sygnowany i opisany u dołu:HENRYK (LITOGRAFIA) 79|R.OPAŁKA |praca pochodzi z kolekcji rodzinnej
2. Cena wywoławcza: 1500

SKU: accf6d1485c6 Kategoria: Product ID: 25095