Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki88. Roman Opałka, Henryk, 1979 88. Roman Opałka, Henryk, 1979 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: litografia, papier 26 x 31 cm (zadruk), 32 x 35,5 cm (wymiar arkusza) sygnowany i opisany u dołu:HENRYK (LITOGRAFIA) 79|R.OPAŁKA |praca pochodzi z kolekcji rodzinnej 2. Cena wywoławcza: 1500 3. Cena końcowa: 0 SKU: accf6d1485c6 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25095