Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki87. Ryszard Gieryszewski, Podział po przekątnej 87. Ryszard Gieryszewski, Podział po przekątnej Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: drzeworyt barwny, papier, 48,5 x 66, 5 cm sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: Podział po przekątnej | drzeworyt| R.Gieryszewski| 2. Cena wywoławcza: 1200 3. Cena końcowa: 1500 SKU: 5f3f3c9dfbe7 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25093