87. Ryszard Gieryszewski, Podział po przekątnej

1. Opis pozycji: drzeworyt barwny, papier, 48,5 x 66, 5 cm

sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: Podział po przekątnej | drzeworyt| R.Gieryszewski|
2. Cena wywoławcza: 1200
3. Cena końcowa: 1500

SKU: 5f3f3c9dfbe7 Kategoria: Product ID: 25093