8. Dorota Kuźnik, Ein traum, einmal zu fliegen, 2020

1. Opis pozycji: olej, płótno, 140 x 100 cm

sygnowany p.d.: D.Kuźnik, sygnowany i opisany na odwrociu: Ein Traum, einmal zu fliegen | Dorota Kuźnik | 2020 r.|
2. Cena wywoławcza: 12000
3. Cena końcowa: 20000

SKU: fc153252c3a4 Kategoria: Product ID: 25401