78. Henryk Opałka, La Luna

1. Opis pozycji: litografia autorska 1/5, papier, 55 x 79 cm (zadruk), 65 x 88 cm (wymiar arkusza)

sygnowany i opisany u dołu: La luna|Litografia I/V z II| H Opalka| praca pochodzi z kolekcji rodzinnej
2. Cena wywoławcza: 800
3. Cena końcowa: 800

SKU: 9a119258ad52 Kategoria: Product ID: 25075