78. Edward Dwurnik, Abstract painting, 2002
1. Opis pozycji: olej, płótno, 210 x 150 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:|2002| E.DWURNIK |’OBRAZ NR.118| XXV|2920|
2. Cena wywoławcza: 80000
3. Cena końcowa: 120000