77. Jacek Sienicki, Wnętrze, niedatowany

1. Opis pozycji: olej, płótno, 160 x 100 cm

obraz pochodzi ze zbiorów rodzinnych, potwierdzenie autentyczności obrazu na certyfikacie wystawionym przez córkę artysty
2. Cena wywoławcza: 50000

SKU: d3388605641b Kategoria: Product ID: 25543