77. Jacek Sienicki, Wnętrze, niedatowany
1. Opis pozycji: olej, płótno, 160 x 100 cm
obraz pochodzi ze zbiorów rodzinnych, potwierdzenie autentyczności obrazu na certyfikacie wystawionym przez córkę artysty
2. Cena wywoławcza: 50000