74. Eugeniusz Markowski, Manekin – R6, 1982

1. Opis pozycji: olej, płótno 79,5 x 100 cm

sygnowany p.d.: E.Markowski, opisany na odwrociu na górnej listwie: MANEKIN- R6, podpisany na odwrociu E. Markowski,
2. Cena wywoławcza: 50000
3. Cena końcowa: 85000

SKU: 9ffe3113a876 Kategoria: Product ID: 24830