7. Vadim Voitekhovitch, Powietrzna droga, 2021

1. Opis pozycji: olej, płótno, 55 x 75 cm

sygnowany p.d.: Voit.2021, opisany na odwrocie na dolnej listwie krosna: Vadim Voitekhovitch | 2021 r. | ‘POWIETRZNA DROGA’ | 75 X 55 CM
2. Cena wywoławcza: 6000
3. Cena końcowa: 17000

SKU: 5921c523c72d Kategoria: Product ID: 24705