69. Janusz Orzechowski, Urok XIV, 2021

1. Opis pozycji: olej, płótno, 110 x 90 cm

sygnowany Jerzy Orzechowski 2021, sygnowany na odwrociu ‘Urok XIV’ Janusz Orzechowki 2021, dołączony certyfikat autora
2. Cena wywoławcza: 7500

SKU: 773f5f54ac75 Kategoria: Product ID: 24821