67. Eugeniusz Markowski, Koń 1-5
1. Opis pozycji: olej, płótno, 73,5 x 65,5 cm,w oprawie 75 x 66,5 cm
sygnowany p.d.: E.Markowski, na odwrociu na płótnie namalowane dwie miniatury obrazków przedstawiające krzesło, sygnowany p.g.E.Markowski, opisany na górnej listwie krosna ‘KOŃ’ 1- 5|2.12.5
2. Cena wywoławcza: 35000
3. Cena końcowa: 36000