64. Vadim Voitekhovitch - Oczekiwanie nowych czasów, 2021

CENA WYWOŁAWCZA: 8 000

ESTYMACJA: 12 000 – 22 000

olej, płótno, 80 x 60 cm

sygnowany p.d.: Voit.2022, opisany na odwrocie na dolnej listwie krosna: OCZEKIWANIE NOWYCH CZASÓW | VADIM VOITEKHOVITCH | 2021| 80 x 60 cm