64. Vadim Voitekhovitch, Oczekiwanie nowych czasów, 2021
1. Opis pozycji: olej, płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: Voit.2022, opisany na odwrocie na dolnej listwie krosna: OCZEKIWANIE NOWYCH CZASÓW | VADIM VOITEKHOVITCH | 2021| 80 x 60 cm
2. Cena wywoławcza: 8000
3. Cena końcowa: 10000