62. Beata Murawska, La notte a Roma, 2022

1. Opis pozycji: olej, płótno, 100 x 120 cm, w oprawie 106 x 126 cm

sygnowany p.d.: Beata Murawska, sygnowany i opisany na odwrociu:Beata Murawska | 2022| La notte a Roma|
2. Cena wywoławcza: 7000
3. Cena końcowa: 12000

SKU: 753e49d54471 Kategoria: Product ID: 25513