Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki56. Mira Skoczek-Wojnicka, Infantka z sikorką, 2022 56. Mira Skoczek-Wojnicka, Infantka z sikorką, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 46 x 61 cm 2. Cena wywoławcza: 3500 3. Cena końcowa: 3500 SKU: 19d3c5248439 Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25501