55. Rajmund Ziemski, Pejzaż 37/93, 1993

1. Opis pozycji: akryl, płótno, 110 x 46 cm , w oprawie 47,5 x 112 cm

sygnowany l.d.:RAJMUND ZIEMSKI 93, sygnowany i opisany na odwrociu: RAJMUND ZIEMSKI|128| PEJZAŻ 37/93| 110 X 46 |
2. Cena wywoławcza: 15000
3. Cena końcowa: 22000

SKU: df1e43bdbaad Kategoria: Product ID: 25031