Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki54. Henryk Trojan, Co jeszcze nas czeka, 2022 54. Henryk Trojan, Co jeszcze nas czeka, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 50 x 70 cm 2. Cena wywoławcza: 2500 3. Cena końcowa: 3800 SKU: 18d88c925aff Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25497