Strona głównaAukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej53. Arkadiusz Siarkowski, bez tytułu, 2020 53. Arkadiusz Siarkowski, bez tytułu, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 60 x 50 cm 2. Cena wywoławcza: 1 3. Cena końcowa: 2000 SKU: c37af4c1054c Kategoria: Aukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej Product ID: 25221