Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki52. Marlena Lenart, Luminance, 2020 52. Marlena Lenart, Luminance, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl, płótno, 92 x 73 cm sygnowany i opisany na odwrociu: Z cyklu Luminance|Marlena Lenart| 2020 2. Cena wywoławcza: 6000 3. Cena końcowa: 0 SKU: 2a8b660d11fb Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25493