52. Bartek Otocki, bez tytułu, z cyklu Zostało mniej czasu, niż się wydaje, 2016

1. Opis pozycji: olej, płótno, 80 x 80 cm

sygnowany i opisany na listwie krosna:B.OTOCKI | bez tytułu ZOSTAŁO MNIEJ CZASU NIŻ SIĘ WYDAJE | 2016 |
2. Cena wywoławcza: 5000

SKU: 807ae6921a70 Kategoria: Product ID: 25025