Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki48. Kamil Kukla, 18 ZUO 48. Kamil Kukla, 18 ZUO Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 170 x 170 cm sygnowany i opisany na odwrociu:Kamil Kukla | 18 ZUO 2. Cena wywoławcza: 10000 3. Cena końcowa: 13000 SKU: 60d2afc86be9 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25019