Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki46. Paweł Kałużyński, Vertigo, 2021 46. Paweł Kałużyński, Vertigo, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl, olej, żywica, płótno, 80 x 80 cm sygnowany i opisany na odwrociu: Paweł Kałużyński 2021 Vertio 2. Cena wywoławcza: 4000 3. Cena końcowa: 4400 SKU: 49f331053500 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24778