43. Leszek Żegalski, Długa rozciągnięta…. kanapa, 2019

1. Opis pozycji: akryl, olej, płótno, 80 x 30 cm

sygnowany l.d.: ŻEGALSKI 2019, sygnowany i opisany na odwrociu: długa rozciągnięta …kanapa| 2019| ŻEGALSKI |
2. Cena wywoławcza: 3500
3. Cena końcowa: 4500

SKU: e39f472af880 Kategoria: Product ID: 25475