Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki41. Dariusz Miliński, Geodeci z Pławnej, 2013 41. Dariusz Miliński, Geodeci z Pławnej, 2013 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 30 x 40 cm sygnowany: l.d.: D.MILINSKI 2013 2. Cena wywoławcza: 2500 3. Cena końcowa: 2800 SKU: c53117faf1b4 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24769