40. Rafał Patejuk, Odpierdalałem też na trzeźwo

1. Opis pozycji: olej, płótno, 30 x 30 cm

sygnowany p.d.: PANTENJUK, sygnowany i opisany na odwrociu: Rafał Patejuk|Odpierdalałem też na trzeźwo| olej, płótno| 30 x 30 cm|
2. Cena wywoławcza: 700
3. Cena końcowa: 850

SKU: c1c639134e53 Kategoria: Product ID: 25469