28. Antoni Fałat, Buena Vista II, 2000
1. Opis pozycji: akryl, płótno, 100 x 73, w oprawie 105 x 78 cm
sygnowany l.d.: Ant Fałat |3| 15.II. 2000| sygnowany i opisany na odwrociu górna listwa BUENA Vista II |
2. Cena wywoławcza: 15000