Strona głównaAukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej25. Monika Rossa, Koncert, 2010 25. Monika Rossa, Koncert, 2010 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 120 x 120 cm 2. Cena wywoławcza: 1 3. Cena końcowa: 1700 SKU: 6bd138cd4d14 Kategoria: Aukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej Product ID: 25165