25. Jarosław Jaśnikowski, Czerwony trójskrzydłowiec, 2022

1. Opis pozycji: olej, płótno, 70 x 50 cm

sygnowany i datowany l.d.: JJ2022, opisany na odwrociu: JJAROSŁAW | JAŚNIKOWSKI | CZERWONY TRÓJSKRZYDŁOWIEC | RZYMÓWKA 22.02.2022| NR-878|
2. Cena wywoławcza: 38000
3. Cena końcowa: 38000

SKU: 5470aa4923bc Kategoria: Product ID: 24738