Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki17. Oliwia Smoleń, Różowy, 2022 17. Oliwia Smoleń, Różowy, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 40 x 40 cm 2. Cena wywoławcza: 2500 3. Cena końcowa: 3400 SKU: 8f7a77dd210b Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25419