11. Jerzy Duda-Gracz, Pejzaż, 1980
1. Opis pozycji: olej, płyta pilśniowa, 14,7 x 25,2 cm, w oprawie 40, 5 x 29 cm
sygnowany p.d.: Duda Gracz 1981, na odwrocie nalepka autorska z danymi obrazu
2. Cena wywoławcza: 20000
3. Cena końcowa: 26000