107. Mariusz Woszczyński, Plaża – turnus, 1993

1. Opis pozycji: akryl, gesso, kolaż, płótno, 50 x 73 cm

sygnowny i opisany na odwrociu: Mariusz Woszczyński ‘Plaża – turnus’ akryl, gesso, kolaż, 1993 rok 73 x 50 cm
2. Cena wywoławcza: 3500

SKU: 0737d9d4d5dd Kategoria: Product ID: 24888