101. Henryk Opałka, Odlot ducha, 1994

1. Opis pozycji: litografia, papier, 1/20, 41 x 41 cm (zadruk), 52 x 51,5 cm (wymiar arkusza)

sygnowany ołówkiem p.d: H. Opałka 94, praca pochodzi z kolekcji rodzinnej
2. Cena wywoławcza: 500

SKU: daf8734fbe1f Kategoria: Product ID: 24878