Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki10. Rafał Olbiński, Temporary Apreciation, 2015 10. Rafał Olbiński, Temporary Apreciation, 2015 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl, olej, płótno, 23,5 x 34,8, w oprawie 37,5 x 49 cm sygnowany l.d.:Olbinski, dołączony katalog z reprodukcją obrazu podpisany przez autora 2. Cena wywoławcza: 60000 3. Cena końcowa: 85000 SKU: 2473c4fee529 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24711