10. Rafał Olbiński, Temporary Apreciation, 2015

1. Opis pozycji: akryl, olej, płótno, 23,5 x 34,8, w oprawie 37,5 x 49 cm

sygnowany l.d.:Olbinski, dołączony katalog z reprodukcją obrazu podpisany przez autora
2. Cena wywoławcza: 60000
3. Cena końcowa: 85000

SKU: 2473c4fee529 Kategoria: Product ID: 24711