Wnętrze – niedatowany, olej na płótnie, 160×100 cm

70,000.00

Niesygnowany.
Do obrazu dołączony jest certyfikat potwierdzający autentyczność, wystawiony przez rodzinę artysty.

1 w magazynie

Kategoria: Product ID: 25730