Strona głównaJacek SienickiWnętrze – niedatowany, olej na płótnie, 160×100 cm Wnętrze – niedatowany, olej na płótnie, 160×100 cm70,000.00 zł Niesygnowany. Do obrazu dołączony jest certyfikat potwierdzający autentyczność, wystawiony przez rodzinę artysty. 1 w magazynie ilość Wnętrze - niedatowany, olej na płótnie, 160x100 cm Kup teraz Kategoria: Jacek Sienicki Product ID: 25730