Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki99. Stanisław Baj, Poranek VII 2021 99. Stanisław Baj, Poranek VII 2021 Opis pozycji: olej , płótno 60×100 Cena wylicytowana: 28 000 Cena wywoławcza: 20000Estymacja: 30000 – 40000 SKU: 3aadd17e78d6 Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26627