Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki99. Juliusz Lewandowski, ‘Bez tytułu’, 2023 99. Juliusz Lewandowski, ‘Bez tytułu’, 2023 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 80×110 2. Cena wywoławcza: 6000 3. Cena końcowa: 24000 SKU: 6616e2fec96f Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26125