99. Janusz Szpyt, Tango, 2021

1. Opis pozycji: olej,płótno, 60×50 cm
w oprawie 75,5×85,5 cm

sygnowany na odwrocie Janusz Szpyt l Tango I 2021,
dołączony certyfikat autora
2. Cena wywoławcza: 3600
3. Cena końcowa: 5000

SKU: 53cfc794378b Kategoria: Product ID: 24076