Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki99. Janusz Szpyt, Tango, 2021 99. Janusz Szpyt, Tango, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 60×50 cm w oprawie 75,5×85,5 cm sygnowany na odwrocie Janusz Szpyt l Tango I 2021, dołączony certyfikat autora 2. Cena wywoławcza: 3600 3. Cena końcowa: 5000 SKU: 53cfc794378b Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24076