Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki98. Jacek Pałucha, Syrenka, 2015 98. Jacek Pałucha, Syrenka, 2015 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,akryl,płótno, 33 x 38 cm w oprawie 47×52,5 cm 2. Cena wywoławcza: 2400 3. Cena końcowa: 2800 SKU: c96cef5d6c69 Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24074