Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki97. Tomasz Sętowski, Skrzypek 97. Tomasz Sętowski, Skrzypek Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: brąz , patyna, podstawa kamienna, wysokość z podstawą 19, 5 cm sygnowany na prawym skrzydle: Sętowski 2. Cena wywoławcza: 3500 3. Cena końcowa: 0 SKU: 6645115ec765 Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25583