Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki97. Patrycja Piętka, The lonely one , 2021 97. Patrycja Piętka, The lonely one , 2021 Opis pozycji: akryl , olej , płótno 80×100 Cena wylicytowana: 12 000 Cena wywoławcza: 9000Estymacja: 15000 – 18000 SKU: a95224b4529b Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26624