Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki97. Grzegorz Kufel, ‘Czasem słońce, czasem śnieg’, 2021 97. Grzegorz Kufel, ‘Czasem słońce, czasem śnieg’, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 69×93 sygnowany na odwrociu 2. Cena wywoławcza: 1800 3. Cena końcowa: 0 SKU: b8c33683cbea Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26121