Strona głównaWarsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki97. Dariusz Ślusarski, Zmysłowość, 2021 97. Dariusz Ślusarski, Zmysłowość, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 80 x 90 cm 2. Cena wywoławcza: 7000 3. Cena końcowa: 8000 SKU: 7b404de6dfa6 Kategoria: Warsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23691