Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki96. Edward Dwurnik, ” Recz “ 96. Edward Dwurnik, ” Recz “ Opis pozycji: olej , płótno 24×33 Cena wylicytowana: 26 000 Cena wywoławcza: 24000Estymacja: 28000 – 32000 SKU: a460e634b0fd Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26622