Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki96. Anna Chorzępa-Kaszub, ‘Between us 3’, brak daty 96. Anna Chorzępa-Kaszub, ‘Between us 3’, brak daty Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl, płótno, matowy werniks, 110x110cm sygnowany na odwrociu 2. Cena wywoławcza: 1500 3. Cena końcowa: 2500 SKU: f1f7af0ef7b0 Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26119