95. Edward Dwurnik (1943 Radzymin – 2018 Warszawa ), Plac Zamkowy, 2017

1. Opis pozycji: akryl, płótno, 65 x 81 cm, w oprawie 97,5 x 113 cm

sygnowany i opisany na odwrociu: E.Dwurnik 2017| Plac Zamkowy | NR XI 855-7196|
2. Cena wywoławcza: 60000
3. Cena końcowa: 70000

SKU: f855a4ebb788 Kategoria: Product ID: 25825